МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

МАР’ЯНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 11 грудня 2020 року                                                                     № 10-р

село Велика Виска

Про затвердження Графіку особистого прийому громадян посадовими особами Мар`янівської сільської ради.

Згідно підпунктів 1, 19, 20, частини четвертої статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, визначеного Законом України «Про звернення громадян»:

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Мар`янівської сільської ради згідно з додатком.

2. Установити, що:

- прийом здійснюється за попереднім записом за телефоном (05258) 43183 в приміщенні сільської ради за адресою: село Велика Виска, вулиця Центральна, 59;

- прийом заяв та документів з питань земельних відносин здійснюється спеціалістами-землевпорядниками в селах Мар`янівка, Велика Виска, Оникієве в робочі дні з 8.00 год. до 16.45 год.; видача – четвер з 13.00 год. до 16.45 год., п’ятниця – з 9.00 год. до 16.30 год..

- виїзний прийом здійснюється за окремим графіком, що затверджується сільським головою на кожен наступний місяць не пізніше 25 числа поточного місяця, оприлюднюється на офіційному сайті сільської ради та розміщується у вигляді оголошення за місцем прийому:

в селі Мар`янівка – проспект Шатного, 22;

в селі Оникієве – вул. Центральна, 14.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Мар’янівський сільський голова                                             А. Флоря

розпорядженням Мар`янівського сільського голови від 11.12.2020 року № 10-р

ГРАФІК
особистого прийому громадян
посадовими особами Мар`янівської сільської ради

з.п

Час прийому громадян

1.

Сільський  голова
Флоря
Андрій Володимирович

1. Перший вівторок кожного місяця
з 900  год. до 1100 год

2. Останній четвер кожного місяця
з 1300 год. до 1500 год

2.

Секретар сільської ради
Яковлєва
Оксана Іванівна

Другий і третій вівторок кожного місяця
з 0900  год. до 1100 год

3.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів
Кравченко-Бобринець
Світлана Григорівна
Друга і третя п’ятниця
з 10 00 год. до 1200  год.