ІІ СЕСІЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

1.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

1.

Про внесення змін до рішення Марʼянівської сільської ради № 186 від 24 грудня 2019 року «Про бюджет Мар’янівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (11518000000) Додатки

1.

Про Програму розвитку медичної галузі на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму забезпечення питною водою суб’єктів господарювання та населення Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму соціального захисту населення Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму охорони навколишнього природного середовища на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму благоустрою території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму утримання та розвитку бібліотечної мережі на території Мар’янівської сільської ради 2021-2023 роки

1.

Про Програму розвитку культури на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму збереження об’єктів культурної спадщини на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму охорони земель та розвитку земельних відносин на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

Про Програму інформатизації
на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму утримання майна та об’єктів комунальної власності Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021-2023 роки

1.

Про Програму «Безпечне село» Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки.

1.

Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Гавриленко Н.Л.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Стахевич Т.М.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Полянському В.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянці Жердій Н.Я.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Крочак І.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Жердій Л.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянину Куц С.А.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Доренко Н.П.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Азарних Л.О.

Про затвердження проекту землеустрою

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Жердій О.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Рожко О.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Рудяченку С.Б.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Луньовій Є.С.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянці Малащенко Г.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянину Кавуньову В.О.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Тетеровій Н.А.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Самаріну О.О.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Федорук Т.А.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянину Маслиган С.М.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Осипчук О.О.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Петренку А.С.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Береговій О.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Статівка Т.В.

Про обмеження руху транспорту територією села Велика Виска