A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мар’янівська громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

Новини

Дата: від до Скинути

Надання мікрогрантів на розвиток садівництва

У держбюджеті 2023 року на фінансування грантових програм зі створення та розвитку садів і теплиць передбачено 997 млн грн. Грантова програма з компенсації створення садів дозволяє залучити від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар. Площа території саду має бути від 1 до 25 га. Основна умова для вас - створення нових робочих місць. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з проектом. Грантова програма з компенсації вартості теплиць допоможе залучити аграріям до 7 млн грн. Порядки надання зазначених грантів затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року No 738 "Деякі питання надання грантів бізнесу"(із змінами). Звертаємо Вашу увагу, що отримувачами грантів є як юридичні особи так і фізичні особи-підприємці, які провадять діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур на землях, на які право власності або користування підтверджено належними правовстановлюючими документами. З деталями грантової допомоги можна ознайомитися за посиланням https://dotacii2019.minagro.gov.ua/. Отримати консультації щодо зазначених грантових програм можна звернувшись на "гарячу лінію" департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації 0668613815, або зателефонувавши за номерами 0969793105, 0952575677. Вся інформація про проект освітніх вебінарів "єРобота: як отримати грант для бізнесу" – у телеграм-каналі єРобота | Державна підтримка підприємництва http://t.me/erobotanews.

13:43 03.05.2023

Прощання з Героєм...

У Мар‘янівській територіальній громаді провели в останню путь Героя - Дмитра Шкредя! 28 квітня 2023 року, у селі Велика Виска прощалися із Героєм - Шкредь Дмитром Сергійовичем, який віддав своє життя за нашу незалежність та свободу. Низько вклонилися його світлій пам’яті рідні та близькі, представники Мар‘янівської сільської ради, небайдужі жителі громади… Наш цвіт. Наші такі молоді і відважні хлопці… Вічна пам‘ять Героям! Слава Україні!

15:16 28.04.2023

Весняні роботи з благоустрою Мар‘янівської територіальної громади тривають щодня.

Весняні роботи з благоустрою Мар‘янівської територіальної громади тривають щодня. За ініціативи Мар’янівського сільського голови Андрія Флорі було закуплено приблизно 400 дерев. Наразі працівниками благоустрою проводяться планові роботи з висадки дерев. Зелені насадження не лише радуватимуть око місцевих жителів, а й покращуватимуть стан довкілля населеного пункту.

11:24 27.04.2023

ПОРЯДОК ВКЛЮЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

Мінагрополітики України розпочало прийом заяв для включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2023 рік.  Включення до Реєстру здійснюється відповідно до статті 12 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» та «Порядку ведення Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 882. Для включення до Реєстру юридичної або фізичної особи-підприємця, який планує виробляти та реалізовувати насіння і садивний матеріал, необхідно подати до Мінагрополітики заяву. Прийом заяв про включення юридичної або фізичної особи-підприємця до Реєстру здійснюється за адресою: 01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України. В електронній формі заява подається на адресу: [email protected] У разі виникнення питань, звертайтесь за телефоном (044) 363-08-45. При відправці Заяви, для оперативного вирішення питань, обов’язково необхідно вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, зворотну адресу і контактний номер телефону. Мінагрополітики безоплатно перевіряє правильність і достовірність поданих заявником відомостей протягом 10 календарних днів з дня надходження заяви та приймає рішення про включення або відмову у включенні заявника до Реєстру. Звертаємо увагу, що заяву необхідно подати до початку проведення польового оцінювання посівів (насаджень), оскільки проведення польового оцінювання насінницьких посівів та насаджень з подальшою видачею сертифікатів, що дають право на реалізацію насіння, передбачено лише у суб’єктів, занесених до Реєстру. Зазначимо, що відповідно до Закону України від 16.11.2022 № 2763-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у сфері охорони прав на сорти рослин та насінництва і розсадництва у відповідність із положеннями законодавства Європейського Союзу» набрання чинності, якого відбудеться 10.06.2023, статтю 28 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» доповнено частиною п’ятою такого змісту: «Умисне виробництво та/або заготівля, та/або пакування, та/або маркування, та/або затарювання, та/або пропонування до продажу, та/або зберігання фальсифікованого насіння та/або садивного матеріалу з метою продажу - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від однієї тисячі до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією фальсифікованої продукції, обладнання для вироблення фальсифікованого насіння та/або садивного матеріалу».  

10:45 25.04.2023

Як на додачу до манікюру не отримати небезпечну хворобу

Можливо, всі вже звикли до розмов про хвороби, епідемії, мікроби, віруси. Деякі сприймають подібну інформацію несерйозно – так, ніби це не має відношення ні до цієї людини, ні до її близьких чи рідних. Часто люди вважають, що можливість отримати гепатитС, туберкульоз, гепатитВ, грибок чи ВІЛ-СНІД є близькою до нуля. Насправді ж небезпека може чекати всюди – зокрема в косметичних салонах.

10:43 25.04.2023

Вплив тютюнопаління на стан здоров’я людини

Куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Паління викликає такі хвороби, як: рак легень, хронічний бронхіт, емфізема, інфаркт міокарда, гіпертонічний криз, інсульт, також така звичка  може призвести до глухоти, сліпоти, ампутації нижніх кінцівок, нервових захворювань і психічних відхилень, та навіть до настання раптової смерті.

10:33 25.04.2023

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджений наш Герой

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджений наш Герой із села Оникієве – Олександр ОЛЕФІРЕНКО. Про це йдеться в Указі Президента України №864/2022 «Про відзначення державними нагородами України». Він поклав своє життя заради України 26 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання. Ми пам‘ятаємо подвиги усіх Героїв. Вічна пам‘ять Героям! Слава Україні!

16:13 05.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано