МАЛОВИСКІВСЬКИЙ РАЙОН

Дата: 10.09.2019 08:34

Депутатам Мар’янівської сільської ради VII скликання

ПОВІДОМЛЕННЯ

Запрошую Вас прийняти участь в пленарному засіданні Мар’янівської сільської ради, яке відбудеться 18 вересня 2019 року о 16.00 год. В приміщенні сільської ради.

До порядку денного пропонуються слідуючі питання:

1. Зміни до бюджету сільської ради.
  2. Про затвердження програми «Соціальне житло» Мар’янівської сільської ради на 2019 рік.
  3. Про затвердження комплексної програми цільового забезпечення призову громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом, проходження служби у резерві, з питань мобілізації, територіальної оборони та приписки юнаків до призовної дільниці на території Мар’янівської  сільської  об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.,
  4. Звіт сільського голови про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради.
  5. Звіт сільського голови про виконання бюджету сільської ради.
  6. Про розпорядження сільського голови.
  7. Про депутатський запит.
  8. Про передачу земельних ділянок державної власності колишньої Веселівської сільської ради у комунальну власність Мар’янівської сільської  об’єднаної територіальної громади.
  9. Про здійснення прийому-передачі Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  10. Про вступ до Асоціації територіальних громад.
  11. Земельні питання.

Сільський голова:                                                                      О.Тененика

МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАЛОВИСКІВСЬКОГО РАЙОНУ, КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Від  18 вересня 2019 року                                                                        №

Про внесення змін до рішення Мар?янівської

сільської ради № 18 від 22 січня 2019 року

«Про сільський бюджет на 2019 рік»

Відповідно до пункту 23 частини   І статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

В И Р І Ш И Л А  :

1. Внести зміни до рішення Мар’янівської сільської ради «Про сільський бюджет на 2019 рік №18 від 22 січня 2019 року»:

1. Внести зміни до доходів спеціального фонду на 12497,97 грн. за рахунок безкоштовно отриманих матеріалів згідно додатку 1.

1. Внести зміни до видаткової частини сільського бюджету по загальному та спеціальному фондах згідно додатка 3.

3.1. Внести зміни до видатків спеціального фонду сільського бюджету на 24108,92 грн. збільшивши видатки за рахунок безкоштовно отриманих матеріалів на 12497,97 грн. КФК – 0111010, та залучення коштів які утворилися станом на 01.01.2019 року.

КФК – 0110150 – 890,42 грн.

КФК – 0116030 – 177,78 грн.

згідно додатка №2,3,6 до бюджету розвитку.

1. Внести зміни до міжбюджетних трансфертів сільського бюджету згідно додатка 5:
  • Новомиргородській райдержадміністрації (для фінансування Веселівського ФАПу)              -80000,00;
  • Маловисківський військовий комісаріат  30000,00 грн;
  • ДСНС (державна служба України з надзвичайних ситуацій)  20000,00 грн;
  • Первинно медичної санітарної допомоги  100000,00 грн.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, регуляторної політики та гуманітарних питань.

Сільський голова:                                                               О.М.Тененика