МАЛОВИСКІВСЬКИЙ РАЙОН

Національна мережа продуктових магазинів АТБ долучилась до боротьби з короновірусом

Дата: 16.04.2020 09:35
Кількість переглядів: 80

Епідемія короновіруси не оминула Україну . Кожного дня лікарі фіксують нові випадки зараження вірусом  COVID-19. У цій ситуації кожен робить те ,що може. І сьогодення ще раз говорить про те, як важливо усім нам бути згуртованими, координувати свої дії у боротьбі з проблемою. Важливо прислухатися до порад: обмеження контактів, самоізоляція, дотримання правил. Та для одиноких, одиноко проживаючих чи просто літніх людей єдиною ниточкою з суспільством є соціальні служби.

Національна мережа продуктових магазинів АТБ також долучився до боротьби з короно вірусом. Люди похилого віку, які потребують догляду ,громадяни яким виповнилося 80 років, одинокі матері,малозабезпечені, особи з інвалідністю   Мар’янівської територіальної громади також отримали продуктові набори, і цим опікувалися працівники сільської ради в особі голови О.М.Тененики.