ОГОЛОШЕННЯ

До уваги ветеранських громадських волонтерських об’єднань та інших ветерано-волонтерських спілок (формувань)

Відділ Міністерства у справах ветеранів України у Кіровоградській області повідомляє, що вся необхідна інформація стосовно діяльності ветеранських організацій, підтримки, стосовно надання інформації для написання проектів, надання пільг та статусу ветерана, консультації, надання допомоги, вирішення окремих питань ветеранів, вирішення правових питань допомоги ветеранам війни за зверненнями, може бути отримана у Відділі Міністерства у справах ветеранів України у Кіровоградській області, який знаходиться за адресою: м.Кропивницький, вул. Чміленка, 53а, 1-й поверх, тел. (0522) 320759.

15:32 09.03.2021

КАРАНТИН

Набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»», яким встановлено фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:

11:41 20.01.2021