ПРОЕКТИ

Про екологічний та санітарний стан навколишнього середовища на території Мар`янівської сільської ради.

Про застосування типових правил благоустрою на території Мар’янівської сільської ради.

Про внесення змін до деяких рішень Мар’янівської сільської ради.

Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Мар’янівської сільської ради.

Про затвердження Положення про відділ документообігу, організаційного, правового забезпечення та кадрової роботи Мар’янівської сільської ради.

Про затвердження базової мережі закладів культури.

Про погодження створення об’єкта природно-заповідного фонду.

Про передачу комунального майна в умовах правового режиму воєнного стану, надзвичайного стану або особливого періоду

Про виготовлення печатки № 2 Мар`янівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення Марʼянівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 75 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2021 рік (11518000000)».

Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 10 грудня 2020 року № 23 «Про Програму охорони навколишнього природного середовища на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки».
Про безоплатне прийняття до комунальної власності Мар’янівської сільської ради автомобіля ГАЗ 3110 як благодійної допомоги
Про впорядкування назви Мар’янівської сільської ради
Про затвердження Програми розвитку Відділу надання соціальних послуг населенню Мар’янівської сільської ради на 2021-2022 роки
Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Мар’янівської сільської ради