Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Про початок вакцинації диких м ’ясоїдних тварин проти сказу

Новоукраїнське районе управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 29 серпня 2023 року № 634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році», пункту 2 Протоколу № 2 від 20 липня 2023 року засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській обласній військовій адміністрації, з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2023 рік. в другій половині вересня 2023 року планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з урахуванням Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

10:41 08.09.2023