Мар'янівська територіальна громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НА ВИРОБНИЦТВІ СТАВСЯ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ЧИ ВИНИКЛО ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ?

Фото без опису

 

Додаток до листа

головного управління

Пенсійного фонду України

в Кіровоградській області

__________ № __________

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НА ВИРОБНИЦТВІ СТАВСЯ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ЧИ ВИНИКЛО ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ?

 

Нагадуємо, що з 01 січня 2023 року до Пенсійного фонду України передано функції Фонду соціального страхування України, зокрема щодо здійснення профілактики та розслідувань нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

У разі настання нещасного випадку чи професійного захворювання, інформувати головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області повинен не тільки роботодавець, а й медична установа, до якої звернувся потерпілий.

 

Заклад охорони здоров’я зобов’язаний повідомити про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві:

невідкладно за телефоном +38(096)044-80-91 або електронною поштою: gu@kr.pfu.gov.ua;

та протягом доби на паперовому носії до будь-якого сервісного центру чи головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (м. Кропивницький, вул. Соборна, 7а, каб. 307).

 

Роботодавець зобов’язаний повідомити про нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві:

протягом двох годин за телефоном +38(096)044-80-91 або електронною поштою: gu@kr.pfu.gov.ua;

та не пізніше наступного робочого дня на паперовому носії до будь-якого сервісного центру чи до головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (м. Кропивницький, вул. Соборна, 7а, каб. 307).

 

Законодавча база

Заклади охорони здоров’я та роботодавці відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 (зі змінами) зобов’язані повідомляти головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок та/ або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві (у разі можливості з висновком про ступінь тяжкості травм).

 

Інна МАКСИМЕНКО,

заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Фото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано