Проекти

Проекти рішень вісімнадцятої сесії

Про роботу закладів освіти

Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 10.12.2020 року № 19 «Про Програму розвитку медичної галузі на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки»

Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 10.12.2020 року № 21 «Про Програму соціального захисту населення Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки»

Про Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на території Мар’янівської сільської ради на 2022-2025 роки

Про прийняття матеріальних цінностей для потреб внутрішньо переміщених осіб

Про прийом закладів охорони здоров’я в комунальну власність Мар'янівської сільської ради

Про утворення комунального некомерційного підприємства «Великовисківський Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар’янівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області»

Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 23.12.2021 р. № 400 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2022 рік (11518000000)»

Про погодження провадження планової діяльності Новокостянтинівської шахти