Розпорядження "Про скликання сесії"

МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАР’ЯНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 30 квітня 2021 року                                                                       № 25-р

село Велика Виска

Про скликання сесії.

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову сьому сесію Мар’янівської сільської ради восьмого скликання 13 травня 2021 року о 1000 годині в адміністративному приміщенні по вулиці Центральна, 59, в селі Велика Виска.

2. На порядок денний сесії винести наступні питання:

1. Про екологічний та санітарний стан навколишнього середовища на території Мар`янівської сільської ради.
  2. Про застосування типових правил благоустрою на території Мар’янівської сільської ради.
  3. Про внесення змін до деяких рішень Мар’янівської сільської ради.
  4. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Мар’янівської сільської ради.
  5. Про затвердження Положення про відділ документообігу, організаційного, правового забезпечення та кадрової роботи Мар’янівської сільської ради.
  6. Про внесення змін до рішення Марʼянівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 75 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2021 рік (11518000000)».
  7. Про затвердження базової мережі закладів культури.
  8. Про погодження створення об’єкта природно-заповідного фонду.
  9. Про виготовлення печатки № 2 Мар`янівської сільської ради.
  10. Про впорядкування назви Мар’янівської сільської ради
  11. Земельні питання.
  12. Інші питання.

Мар’янівський сільський голова                                              А. Флоря