Розпорядження "Про скликання сесії"

МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАР’ЯНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 14 лютого 2022 року                                                                     № 10-р

село Велика Виска

Про скликання сесії

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову чотирнадцяту сесію Мар’янівської сільської ради восьмого скликання 15 лютого 2022 року о 1400 годині в приміщенні Мар’янівської сільської ради.

2. На порядок денний сесії винести питання:

1) Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 23.12.2021 р № 399 «Про Програму соціально-економічного розвитку Мар’янівської сільської ради на 2022 рік».

2) Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 23.12.2021 р № 400 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2022 рік (11518000000)».

Мар’янівський
сільський голова                                                               Андрій ФЛОРЯ

МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАР’ЯНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 14 лютого 2022 року                                                                     № 11-р

село Велика Виска

Про скликання сесії

1. Скликати чергову п’ятнадцяту сесію Мар’янівської сільської ради восьмого скликання 24 лютого 2022 року о 1000 годині в приміщенні Мар’янівської сільської ради.

2. На порядок денний сесії винести наступні питання:

1. Про затвердження звіту Мар’янівського сільського голови.
  2. Про виконання бюджету Мар’янівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  3. Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 23.12.2021 р № 400 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2022 рік (11518000000)»
  4. Про ініціювання передачі Великовисківської амбулаторії ЗПСМ в комунальну власність Мар’янівської сільської ради.
  5. Про присвоєння Мар’янівському ліцею імені Віктора Погрібного.
  6. Про внесення змін до деяких рішень Мар’янівської сільської ради.
  7. Про місцеві цільові програми.
  8. Земельні питання
  9. Інші питання