Розпорядження "Про скликання сесії"

МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАР’ЯНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 15 червня 2021 року                                                                      № 36-р

село Велика Виска

Про скликання сесії

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову дев’яту сесію Мар’янівської сільської ради восьмого скликання 29 червня 2021 року о 1000 годині в адміністративному приміщенні по вулиці Центральна, 59, в селі Велика Виска.

2. На порядок денний сесії винести наступні питання:

1. Про установлення ставки єдиного податку на 2022 рік.
  2. Про установлення ставки транспортного податку на 2022 рік.
  3. Про установлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік.
  4. Про нормативну грошову оцінку земель.
  5. Про установлення ставок земельного податку на території Мар'янівської сільської ради на 2022 рік.
  6. Про встановлення орендної плати за землю у 2022 році.
  7. Про внесення змін до рішення Марʼянівської сільської ради від 22 грудня 2020 року № 75 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2021 рік (11518000000)».
  8. Про звіт офіцера громади.
  9. Про затвердження Положення про відділ культури, туризму, молоді та спорту Мар'янівської сільської ради.
  10. Про затвердження Положення про уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення процедури спрощеної закупівлі у Марʼянівській сільській раді.
  11. Земельні питання.
  12. Інші питання.