Розпорядження "Про скликання сесії"

МАР’ЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАР’ЯНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 26 січня 2023 року                                                                         № 4-р

село Велика Виска

Про скликання сесії

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, частин 4, 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову двадцять четвер сесію Мар’янівської сільської ради восьмого скликання 07 лютого 2023 року о 1000 годині в приміщенні Мар’янівської сільської ради.

2. На порядок денний сесії винести наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Мар’янівської сільської територіальної громади за 2022 рік».
  2. Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 22.12.2022 р. № 540 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2023 рік (11518000000)».
  3. Про місцеві цільові програми.
  4. Про утворення робочої групи з підготовки Стратегії розвитку громади.
  5. Про внесення змін до деяких рішень ради.
  6. Про присвоєння чергового рангу Мар’янівському сільському голові.
  7. Земельні питання.
  8. Інші питання.

Мар’янівський
сільський голова                                                               Андрій ФЛОРЯ