III СЕСІЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Про затвердження планів роботи на 2021 рік

1.

Про внесення змін до рішення Марʼянівської сільської ради № 186 від 24 грудня 2019 року «Про бюджет Мар’янівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (11518000000)

1.

Про внесення змін до рішення Великовисківської сільської ради від 20 грудня 2019 року № 300 «Про місцевий бюджет на 2020 рік» Додатки

1.

Про внесення змін до рішення Оникіївської сільської ради від 13 грудня 2019 року № 605 «Про сільський бюджет на 2020 рік» Додатки

1.

Про звіт поліцейського офіцера Мар’янівської територіальної громади про проведену роботу за 2020 рік

Про затвердження Положення про старост сіл Мар’янівської сільської ради

1.

Про затвердження на посади старост сіл Мар’янівської сільської ради

Про оплату праці сільського голови у 2021 році

1.

Про затвердження комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму розвитку освіти на території Мар’янівської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про Програму соціально-економічного розвитку Мар’янівської сільської ради на 2021рік

1.

Про прийом закладів освіти зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоукраїнського району Кіровоградської області у комунальну власність Мар'янівської сільської ради

Про бюджет Мар’янівської сільської ради на 2021 рік  Додатки

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельних ділянок громадянину Зубчику В.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянці Тістечок О.М.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Печончик А.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Марчук Ю.О.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Печончик Р.Д.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Волковій А.І.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Поліщуку В.Р.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ПАТ «Мар’янівське».

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду гр. Продаєвичу О.А.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Кусакіній В.В.

1.

Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду гр. Кусакіну І.В.

1.

Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду гр. Кусакіній В.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Шевченку М.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Бондаренку Р.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Биканову А.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Биканову В.Б.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Жердію С.М.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Малюзі Л.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Рудяченку О.С.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Давидову С.О.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Головецькому Є.В.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Дуднику П.О.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Коченку А.О.

1.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки громадянину Петреченку В.О.

1.

Про припинення права користування земельними ділянками

1.

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою