Про протиепідемічні заходи

Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України»

У зв’язку зі змінами законодавства, що регулює земельні відносини, значно зросла потреба людей у правовій інформації. Тому для системи БПД важливий напрям роботи – покращення правової обізнаності громадян, посилення захисту їхніх прав у сфері земельних відносин.

10:07:04 31.05.2021

Про авторські права

Багато користувачів вважають, якщо фотографії викладені в мережу – їх автори надали дозвіл на їх вільне використання. Такі міркування є помилковими та призводять до порушення законодавства України про авторські та суміжні права. Про відповідальність за порушення законодавства про авторські права та способи захисту прав інтелектуальної власності розповідає фахівчиня Першого одеського бюро правової допомоги Ірина Кисельова.

10:05:37 31.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ОНИКІЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ МАР’ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

09:07:27 19.05.2021

Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації України запустило “Гід з державних послуг” – єдиний інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. На згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів. Онлайн-портал постійно оновлюється, тут буде розміщено інформацію про 100 % державних послуг, які надаються в Україні.

08:22:48 28.04.2021

Приватизація державного майна

На сайті Фонду державного майна України https://privatization.gov.ua міститься інформація про обєкти державної власності, що пропонуються до приватизації.

15:59:47 27.04.2021