Мар'янівська територіальна громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

Обмеження, які існують під час оформлення податкової знижки

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує: що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

На офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua) у розділі «ЕК для громадян» створено електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи», який дає змогу заповнити декларацію та  надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів для отримання податкової знижки.

Звертаємо увагу, що під час оформлення податкової знижки існують наступні обмеження:

-  сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України.

-  якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься (п.п. 166.4.3 Податкового кодексу України).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано