Державна служба зайнятості інформує

Корисні знання в реаліях сьогодення: можливості БПЛА

Сьогодні БпЛА (безпілотним літальним апаратом) нікого не здивуєш. Реалії сучасності диктують свої правила. Розуміння принципу дії таких апаратів, уміння ними керувати може стати вам у великій нагоді. Спектр галузей, де використовується БпЛА справді широкий, адже це пристрій, який може злітати, здійснювати політ і сідати без фізичної присутності пілота на його борту.

13:28 30.08.2024

Особливе для особливих: миті, огорнуті чарівністю у  «Bel Canto»

Коли до справи береться людина творча від природи, то і результат її діяльності буде особливим. Такою є Резанова Марія Михайлівна, за освітою вчитель музичного мистецтва, художньої культури та етики, а на сьогоднішній день переможниця грантової програми від «єРобота» та успішна підприємиця. На сьогодні пані Марія є власницею ресторану «Bel Canto», що у перекладі з італійської означає «Чарівний спів».

10:28 23.08.2024