Х СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ(2 пленарне)

Дата: 13.03.2020 09:28

Назва рішення

Номер рішення

Дата прийняття

1.Про відмову в надані дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Берневек Г. П.

2.Про відмову в надані дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Рошка Є. І.

3.Про внесення змін в рішення сесії Мар’янівської сільської ради № 144 від 12.12.2019 р.

4.Про внесення змін в рішення сесіїМар’янівської сільської ради № 382від 16.10.2018 р. на ім’я ПАТ «Мар’янівське»

5.Про внесення змін в рішення сесії

Мар’янівської сільської ради № 406

від 20.11.18 р. на ім’я Маслиган С.М.

гр. Лебедєва А.В.

гр. Пузирєй Н.М.

гр. Кобиленко В.П.

гр. Заітова Л.І.

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Петров В.В.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Волошин Г.В.

12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Лопатюк Л.Л.

13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Ковтун Д.І.

14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Рибальченко М.І.

15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Маркович О.А.

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Коробова Г.В.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Мельник Н.М.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Лопатюк І.В.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Платонова Л.Г.

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Щаслива П.І.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Петрова О.А.

22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність

гр. Сидоренко Р.В.

23.Про відтермінування розгляду питання«Про надання дозволу

на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність»

24.Про розпуск виконавчого комітету Мар’янівської сільської ради сьомого скликання та припинення його повноважень

25.Про надання земельної ділянки в тимчасове користування

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Берневек Г.П.

27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Коваленко П.О.

28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Осипчук О. О.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Сидоренку І. М.

30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду  ТОВ «Агродар-Україна ПЛЮС»

31.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Федорук Т. А.

32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Шумейко І.В.

33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Малащенко Г.В.

34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Тетеровій Н.А.

35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Шевченку В. М.

36.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Сенич О. М.

37.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ПрАТ «Мар’янівське»

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго»

39.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  ПрАТ «Кіровоградобленерго»

40.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Германенко Л.І.

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Берневек Н.К.

42.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Берневек В.В.

43.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Береговий А.В.

44.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Берегова Ю.В.

45.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Борисову С.С.

46.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.  Берегова О.В.

47.Про внесення змін в рішення сесії Мар’янівської сільської ради № 89Від 18.08.16 р. на ім’я Чередніченко С.Г.

№237(а)

24 січня 2020 р