Шановні жителі Мар'янівської сільської об'єднаної територіальної громади!!!
Шановні жителі Мар’янівської сільської об’єднаної територіальної громади!
У зв’язку із запровадження профілактичних заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції, спричиненої гострим респіраторним захворюванням COVID – 19, просимо вас утриматися від поїздок між населеними пунктами, пересування громадським транспортом без крайньої потреби та від участі в масових, релігійних, обрядових заходах тощо
Також максимально обмежити відвідування, окрім нагальних потреб, виконавчого комітету Мар’янівської сільської ради, його структурних підрозділів та інших комунальних підприємств, установ та організацій.
Звернення до посадових осіб виконавчого комітету сільської ради можна подати на електронну адресу https://marjanivka-rada.gov.ua/ , надіслати лист на адресу c.Мар’янівка ,проспект Шатного ,22 або зателефонувати за номером (05258) 4-35-74.
У разі необхідності особистого звернення до посадових осіб та працівників виконавчого комітету Мар’янівської сільської ради, комунальних підприємств, установ та організацій просимо використовувати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори тощо).