З днем Перемоги!!!

Дата: 08.05.2020 10:16

Шановні ветерани! Дорогі жителі нашої громади !

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення,  з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Напередодні цього світлого дня бажаю вам міцного здоров”я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого села і рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Зі святом, дорогі ветерани!

Сільський голова Мар’янівської об’єднаної територіальної громади О.М. Тененика

(Вшанувати память загиблим воїнам біля памятника- 9 травня не забороняється.)