З днем Конституції України

Дата: 26.06.2020 08:52

Шановні жителі нашої громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята

Дня Конституції України!

19 років тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.
           Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, що забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені. В Основному Законі враховано історичний досвід українського народу і кращі світові традиції.

Дорогі односельці  від себе особисто та від усіх депутатів сільської  ради вітаю Вас зі святом. Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності.

З повагою  голова Мар’янівської територіальної громади

Олександр Миколайович Тененика