Роботи з державної інвентаризації земель

Дата: 20.01.2021 11:40

Шановні мешканці!

Повідомляємо, що відповідно до договору ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області на території Мар’янівської громади Новоукраїнського району Кіровоградської області проводитимуться роботи з державної інвентаризації земель Державного лісового фонду.

Підставою здійснення заходу є Земельний кодекс України, закони України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», «Про державну експертизу земельної документації» та інші нормативні документи.

Мета проведення заходів з інвентаризації: здійснення державної реєстрації земельних ділянок для наповнення Державного земельного кадастру відомостями про них.

Нагадуємо, що реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області