#західісхідразом

Дата: 12.08.2021 14:57

Надмарафонський пробіг «Схід і Захід разом» дистанцією 1388 кілометрів, що присвячений 30-й річниці Незалежності України, стартував у Львові 30 липня і завершиться у День Незалежності України, 24 серпня, в Сєвєродонецьку Луганської області.

- Мотивація - показати, що Україна - це єдина соборна незалежна країна. Вся держава – єдиний, цілий організм.

- Сільский голова привітав учасників надмарафону

-  Флоря Андрій Володимирович підписав Державний Прапор України, який естафетно передається учасниками пробігу

- Бігуни несуть зі Львова до Сєвєродонецька освячені синьо-жовті прапори. В цілому, цей марафон пройде дорогами Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.