З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року у місті Кропивницькому відбудеться ІХ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо-2021”.

Дата: 26.08.2021 14:56

З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року у місті Кропивницькому відбудеться ІХ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо-2021”.

Організатори виставки: Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Національна академія аграрних наук, Всеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу “Украгромаш”, Українська асоціація аграрних інженерів.

“АгроЕкспо” – це найбільша в Україні міжнародна спеціалізована виставка, що володіє 125 000 м2 загальної площі, з них 22 700 м2 критої виставкової площі, а також полігоном площею 7 гектарів для тестування і демонстрації в роботі сільськогосподарських машин.

Основною метою виставки є надання можливості компаніям – виробникам продукції для сількькогосподарського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України.

У програмі виставки “АгроЕкспо-2021”, заплановано:

1. Експозиції провідних вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарської техніки, насіння, добрив, засобів захисту рослин, зберігання та переробки продукції на відкритих майданчиках та павільйоні загальною площею 125 000 м2.
  2. Демонстраційні покази техніки в роботі (поле для демопоказів – 70 000 м2).
  3. Широка ділова програма.
  4. Всеукраїнський освітній ярмарок.
  5. Експозиція племінних тварин та птиці.
  6. Виставка автомобілів AutoLand.
  7. Тест-драйви кросоверів та позашляховиків (розмір ділянки – 25 000 м2).
  8. Народний “Покровський ярмарок”.
  9. Фестиваль “Вуличної Їжі”.

Допускається участь у виставці місцевих товаровиробників з метою демонстрації та реалізації продукції власного виробництва.

У разі зацікавленості участі в “АгроЕкспо-2021” просимо повідомити до 15.09.2021 року Мар’янівську сільську раду або старост відповідних територій.

тел.: 097-235-34-70 – Курбатов Андрій Борисович, начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища

тел.. 095-76-52-790 – Овсянік Анна Миколаївна, староста сіл Мар’янівка, Павлівка, Вись, Олексіївка, Ковалівка, Заріччя, Матусівка

тел. 066-45-25-264 – Ніколаєнко Василь Гаврилович, староста сіл Оникієве, Новооникієве, Новокрасне, Новомихайлівка, Пасічне

тел.. 097-827-85-36 – Волошина Галина Василівна, в. о. старости сіл Веселівка, Арсенівка