02 від 25 березня 2021 року

Дата: 02.04.2021 14:48

7. Про стан навколишнього середовища та заходи по поліпшенню благоустрою і санітарного стану на підвідомчій території.

8-12. Про надання статусу дитини-сироти Василевич

13. Про утворення комісії Мар’янівської сільської ради з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

14. Про утворення адміністративної комісії виконавчого комітету Мар’янівської сільської ради.

15. Про постійну Комісію з питань захисту прав дитини Мар’янівської сільської ради.

16. Про заходи щодо проведення державної реєстрації актів цивільного стану.

17. Про покладення обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій.

18. Про надання допомоги на лікування.

19. Про надання допомоги на поховання.

20. Про надання допомоги на поховання.

21. Про надання допомоги на поховання.

22. Про питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території сільської ради.

23. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на території Мар’янівської сільської ради на 2021 рік.

24. Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації на території Мар’янівської сільської ради.

25. Про встановлення вартості харчування та пільг на харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Мар’янівської сільської ради