В Одесі стартує навчання за професією кухаря суднового

Дата: 30.09.2021 08:34

Для тих, хто має професію «Кухар» та мріє про море, 30 вересня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Кухар судновий». Курс навчання триватиме 5 місяців.

Під час навчання значна увага приділяється саме нюансам роботи на суднах: особливостям та організації харчування моряків у різноманітних умовах плавання, технологіям випікання хлібобулочних виробів, особливостям влаштування, обладнання та оснащення камбуза й камбузних підсобних приміщень, правилам складання меню, англійській мові в межах професійної компетенції та ін.

Умовами до направлення на навчання є:

• професійно-технічна освіта («Кухар» 3-го розряду);
  • без вимог до стажу роботи не менше 1 року;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості