Перевірка репутації людини

Дата: 28.10.2021 09:24

Фото без описуЗавели нове знайомство і хочете знати про людину більше?

Фахівчиня Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області Ольга Безрученко зібрала кілька сайтів, на яких можна абсолютно легально перевірити репутацію людини.

• Сайт судової влади: court.gov.ua

Можна дізнатися, де, з ким і за що людина судилася.

На сайті вказуються тип справи, назва суду, статус учасника справи — позивач чи відповідач. Крім деталей справи, там зазначаються час і місце її розгляду, якщо вона ще триває.

• Реєстр боржників: erb.minjust.gov.ua

Допоможе зрозуміти, чи є особа боржником у виконавчому провадженні та дізнатись категорію стягнення, наприклад: штраф, аліменти, виплата боргових зобов’язань.

• Реєстр осіб, що перебувають у розшуку: wanted.mvs.gov.ua

Можна перевірити, чи вважається людина зниклою чи переховується людина від органів влади І якщо це так, буде вказано у вчиненні якого кримінального правопорушення її підозрюють.

• Реєстр корупціонерів: corruptinfo.nazk.gov.ua

Містить інформацію про фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення, реєстр ведеться з лютого 2019 року.

Інформація на цих ресурсах є загальнодоступною, бо дані про борги, суди, нерухомість громадян є відкритими і зберігаються у державних реєстрах. Тобто люди самі віддали цю інформацію державі і погодилися з тим, що вона буде доступною для інших.

До Маловисківського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутись за адресою: вул. Центральна, 78 м. Мала Виска, тел. (05258) 5-19-23

Для цілодобового доступу до системи безоплатної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0 800 213 103