Звіт Волошин Галини Василівни за 2021

Дата: 18.01.2022 17:17

Звіт

Волошин Галини Василівни – старости Веселівського старостинського округу за 2021 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Регламентом сільської ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Мар'янівською територіальною громадою звітую про роботу старости Веселівського старостинського округу за 2021 рік.

В старостинському окрузі працює староста, соціальний працівник.

1 працівник з благоустрою та прибиральниця.

1.Демографічна ситуація

Станом на 01.01.2022 року зареєстровано 146 осіб з них:

Веселівка – 118

Арсенівка – 28

2.На території старостинського округу функціонують:

• Бібліотека
  • СБК
  • Магазин (ПП «Красилюк»)
  • Переїзний магазин (3 рази на місяць, з харчовими продуктами та замовними товарами)
  • Переїзна пошта (Арсенівка – середа, Веселівка – четвер)
  • Дитячий та спортивний майданчики

Підвіз дітей до школи здійснюється у новому, теплому обладнаному автобусі.

Вуличне освітлення

У 2021 році провели світло по вул.Зеленій.

Відпочинок

Сільський будинок культури (теніс, більярд, бібліотека.)  Влітку – річка, де ми купаємось, ловимо рибу. Але, що ми бачимо – сміття, спалений 1 із 2 куренів, де ви ж самі ховаєтесь від спеки.

Не залишилися і без уваги багатодітні матері та ветерани. Привітали до 9 травня 3 осіб, а вже залишилось їх двоє. З днем людей похилого віку вітали  громада і ПП «Панчеве».

Привітали з Новим роком – 500 грн

З старим Новим роком – пакет, ручка, календар

Орендарі підняли плату за паї – 30 тис. грн

Плани:

1. Заповідник «Карпенків край»
  2. Тренажерний зал для дорослих і дітей
  3. Інтернет провести до охочих жителів 5 точок – Арсенівка, 19 точок – Веселівка

Староста                                                                                       Галина ВОЛОШИН