"МИ РАЗОМ ЗМІНЮЄМО НАШУ ГРОМАДУ", - АНДРІЙ ФЛОРЯ

Дата: 27.01.2022 15:58

Відбувся звіт Мар’янівського сільського голови Андрія ФЛОРІ про результати роботи за 2021 рік.

Очільник громади відмітив, що роботу за 2021 рік можна відзначити як конструктивну й послідовну, оскільки всупереч непростій соціально - економічній ситуації, зберігали стабільність та приймали виважені рішення.

Під час першої частини звіту сільський голова доповів присутнім про основні досягнення та виконану роботу в 2021 році.

Друга ж частина була присвячена діалогу з присутніми. Основні питання, які турбували жителів громади - це соціальний автобус (для сполучення між населеними пунктами громади) та проблема співпраці бджолярів і аграріїв.

Актуальні напрямки для роботи у 2022 році:

•  розвиток інфраструктури населених пунктів Мар'янівської громади;
  • покращення матеріально-технічної бази освітніх, культурних, медичних закладів.