Правила безпечного листування в соцмережах і в месенджерах.

Дата: 28.03.2022 15:54

Правила безпечного листування в соцмережах і в месенджерах.

1.Не діліться геолокацією! Вашим місцем перебування, розташуванням українських військ чи складами зберігання боєприпасів ЗСУ. Усе, що може прочитати в листах ваш знайомий — може побачити й ворог!

2.Не пересилайте в месенджерах та соцмережах паролі від банківських карток, гаджетів тощо. Або використовуйте спеціальні програми зашифрованих миттєвих повідомлень.

3.З метою безпеки не надсилайте в месенджери інформацію про пересування ворога, ліпше повідомте про це ЗСУ через чатбот єВорог @evorog_bot, після чого видаліть переписку.

Будьте уважні та дотримуйтесь правил безпечного листування в соцмережах і месенджерах, ставте надійні паролі та бережіть себе та близьких.Фото без опису