1 вересня 190 днів… Цьогоріч війна відібрала літні канікули у дітей, та не може відібрати право на освіту

Дата: 01.09.2022 15:18

Тож в нашій громаді після перевірок укриттів та необхідних умов для навчання в час війни, перший дзвоник пролунав у всіх школах офлайн.

Всі заклади загальної середньої освіти Мар’янівської територіальної громади розпочали освітній процес в змішаній формі навчання, до якого приступили 655 дітей. Цьогоріч до освітянської родини Мар’янівської громади приєдналося 49 першокласників.

Мар’янівсьий сільський голова Флоря Андрій, відділ освіти, керівники та педагогічні колективи закладів освіти громади зробили все можливе, щоб зробити освітнє середовище максимально безпечним.

Надання якісної освіти було і залишається пріоритетом в роботі системи освіти громади. Нехай новий навчальний рік принесе безліч позитивних емоцій, блискучих успіхів, нових друзів, особистих досягнень, цікавих вражень та багато нових знань. А найголовніше, буде мирним і переможним!

З 1 вересня!

Все буде Україна!??