Щиро вітаю всіх працівників лісових господарств із професійним святом — днем працівника лісу
Дата: 18.09.2022 12:57
Кількість переглядів: 744
Збереження лісів для майбутніх поколінь та впровадження практик сталого лісового господарства — це теж боротьба проти загарбника! Ця важлива робота покликана зберегти наше природне багатство — ліси — екосистему, від якої залежить стабільність клімату, обіг чистої прісної води та повітря, існування переважної більшості видів тварин і рослин, та природних ресурсів, від яких повністю залежить людство.
Спільними зусиллями ми зможемо ефективно зберігати найцінніше та відбудовувати Україну.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04364673/a88cc944695c1253edb0c13e9c7afa49.jpg)
« повернутися