Жителі Мар'янівської громади можуть долучитися до стрілецького батальйону

Дата: 01.02.2023 13:51

1відділ Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ. Про це інформують у Кіровоградській ОВА.

Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Мар'янівської сільської ради приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

Всі, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ, чекаємо в 1 відділі  Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  за адресою: м. Мала Виска, вул. Шевченка, 58, тел.(05258) 5-12-50​​​​​​​.