«Гвардія наступу»: жителі Кіровоградщини можуть долучитися до 8-ми штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби

Дата: 03.02.2023 10:53

Аби посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, держава розпочинає національну кампанію з рекрутингу.

«Гвардія наступу» - не мобілізація, а суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Для підготовки новостворених бригад запланована кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів.

Щоб долучитися до лав «Гвардії наступу», необхідно прийти до ЦНАПу та обрати бригаду, відповідно до мотивації та поглядів.

Це може бути, наприклад, бригада Нацполіції «Лють».

Є підрозділ прикордонників «Сталевий кордон».

Шість бригад Нацгвардії - "Буревій", "Червона Калина", Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан", "Азов".

На сьогодні такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області:

• Голованівськ, вул. Соборна, 44 Б

• Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, 17

• Новоукраїнка, вул. Соборна, 55

• Олександрія, просп. Соборний, 59

• Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26

Також подати заявку можна через сайт (https://storm.mvs.gov.ua/) "Гвардії наступу".