Мар'янівська територіальна громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

Професійна підготовка зареєстрованих безробітних: які зміни відбулись у законодавстві?

Дата: 03.04.2023 16:35
Кількість переглядів: 210

29 березня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264, якою затверджено Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних (далі – Порядок).

Затвердження Порядку урядовою постановою є логічним кроком щодо реалізації статті 35 Закону України Про зайнятість населення” (із змінами).

Раніше Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних був затверджений наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2013 року № 318/655 (із змінами).

Суттєвою відмінністю нового Порядку від попереднього є запровадження сертифікатів на навчання. Сертифікат – документ, що дає право безробітному на професійне навчання у закладах освіти, які надають відповідні освітні послуги, або індивідуальне навчання на робочому місці (на виробництві) чи стажування у роботодавця. Зареєстрований безробітний має право здійснити вибір місця навчання і отримати для оплати навчання сертифікат.

Якщо вас зацікавила інформація щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, слідкуйте за дописами обласного центру зайнятості у соціальній мережі та ЗМІ, де будуть висвітлюватися основні положення зазначеного Порядку.

Постанова  Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 на урядовій вебсторінці за посиланням  http://surl.li/fwozy

Виникають питання, що пов’язані зі сферою зайнятості? Контакти тут http://surl.li/eghis  Ми є у Telegram t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано