Про правовий режим воєнного стану

Дата: 18.07.2023 11:28

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про правовий режим воєнного стану", рішення ради оборони Кіровоградської області від 02 червня 2023 року №2 "Про забезпечення ефективності захисту повітряного простору та критичної інфраструктури Кіровоградської області", розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 14 червня 2023 року № 665-р "Про підготовку та проведення у 2023 році в області збирання зернових та зернобобових культур" та з метою забезпечення належного рівня безпеки життєдіяльності населення та суб'єктів господарювання всіх галузей економіки області: Начальникам районних військових адміністрацій, міським, селищним, сільським головам Забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення та суб'єктів господарювання через засоби масової інформації щодо безпечного поводження у разі виявлення уламків бойових ракет чи безпілотних літальних апаратів. Наголосити на необхідності негайного повідомлення про знахідку підрозділів ДСНС України в області за номером телефону 101, або Головного управління Нацполіції в області - за телефоном 102.

Термін виконання - до завершення періоду дії воєнного стану Конопко Павло. Шеремет Сергій. Поліщук Сергій, Колтунова Катерина - контроль.

Андрій РАЙКОВИЧ