ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 25.07.2023 08:23

Фото без описуЩОТИЖНЕВА НАРАДА

24 липня 2023 року відбулась щотижнева нарада Марʼянівського сільського голови Андрія ФЛОРІ з керівниками відділів та начальниками структурних підрозділів виконавчих органів, в ході якої було прозвітовано про основні напрямки діяльності за попередній тиждень та план робити на наступний тиждень.

Обговорили питання функціонування та підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Роботу медичних установ.

Акцентували увагу на моніторингу стану виконання заходів з благоустрою по усіх населених пунктах громади.

Крім цього, в ході наради розглянули важливі питання, які стосувалися соціальної сфери, культури, та надання адмінпослуг населенню.

За підсумками наради були надані відповідні доручення та рекомендації.