A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мар'янівська територіальна громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

Чи може машиніст дорожньо-будівельних машин підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

Дата: 09.08.2023 09:13
Кількість переглядів: 122

Фото без опису

Чи може машиніст дорожньо-будівельних машин підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

 

Так, може.

    Насамперед зазначимо, що відповідно до пункту 2.4 професійного стандарту “Машиніст дорожньо-будівельних машин”, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 13 січня 2022 року № 103-22, машиніст дорожньо-будівельних машин зобов’язаний згідно з вимогами законодавства та потребами на виробництві не рідше одного разу на 5 років підвищувати кваліфікацію.

У разі якщо цей машиніст належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер, його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія машиніста дорожньо-будівельних машин належить до професій, які включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Пройти підвищення кваліфікації машиніст дорожньо-будівельних машин може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером https://is.gd/MfW7cY

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 2 серпня  2023 року https://is.gd/9bOiek  

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/MfW7cY

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут https://is.gd/MvNvro

Пишіть у телеграм Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано