У Кропивницькому відзначили Міжнародний день студентського спорту

Дата: 20.09.2023 13:27

У Кропивницькому відзначили Міжнародний день студентського спорту

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку фізичної культури і спорту на стадіоні факультету фізичного виховання ЦДУ ім. В.Винниченка відбулась ранкова руханка в якій взяло участь 250 студентів-першокурсників.

Захід доповнили видатні спортсмени Кіровоградщини, випусники та діючі студенти факультету: срібний призер Олімпіади в Сіднеї багаторазовий чемпіонат світу та Європи Олександр Симоненко, бронзовий призер юнацьких Олімпійських ігор Олег Дорощук, учасник Олімпійських ігор в Ріо де Женейро Дмитро Яковенко, чеміонки Європи Владислава Лягаєва та Анастасія Конюх, майстер спорту України Міжнародного класу Юрій Симоненко.