Всеукраїнське свято театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти".

Дата: 25.09.2023 15:06

Фото без описуФото без описуФото без опису

23 вересня, в цей теплий та сонячний осінній день у Марʼянівській територіальній громаді в селі Арсенівка відбулося Всеукраїнське свято театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти".

З вітальною провою до гостей свята звернувся Марʼянівський сільський голова Андрій Флоря.

«Тішуся з того, що осередком україніки та театральної творчости стала Батьківщина Івана Карповича Тобілевича,  а саме його рідне село Арсенівка. Для нас це неабияка честь.
Висловлюю щиру дяку всім, хто долучився до організації фестивалю.» - зазначив Андрій Флоря.

Присутні переглянули уривки з вистави народного аматорського театру "Златопілля" "Кайдашева сім'я" та виступи ансамблю народної та сучасної музики «Єлисавет-ретро». Кожен з відвідувачів мав змогу спробувати смачний куліш від ТМ Козацькі чебуреки

Приємно, що наш край заслужено приваблює все більше і більше людей, які дійсно цінують українське театральне мистецтво!

Дякуємо всім за гарний настрій, емоції та приємні враження!