Ще не навчились робити Smoky Eyes? Пропонуємо безоплатне навчання в Одесі!

Дата: 03.10.2023 13:25

Ще не навчились робити Smoky Eyes? Пропонуємо безоплатне навчання в Одесі!

Візажист – це професія, яка набула особливої актуальності. Це сучасна, модна, популярна та прибуткова професія!

Саме тому, Державна служба зайнятості пропонує професійне навчання за професією «Візажист» на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де ви отримаєте індивідуальний підхід до розкриття власного потенціалу.

Термін навчання складає 5 місяців: теоретичний курс та практична підготовка.

Практичні заняття проходять в обладнаній сучасній майстерні-студії, де ви здобудете необхідні навички, щоб бути впевненим професіоналом.

Що охоплює практична підготовка?

• робота з бровами;

• відпрацювання різних видів макіяжу: Nude make up, створення ідеальної, живої сяючої шкіри;

• підбір продуктів, виходячи з типу шкіри;

• різні види комерційних макіяжів, робота з пігментами, кремовими текстурами, блискітками;

• кольорові Smoky Eyes; «розтушована стрілочка» та багато іншого.

Останній етап навчання – проходження виробничої практики у сучасних салонах краси.

Не гайте дарма часу, його не так багато! Заняття розпочинаються 10 жовтня 2023 року.

Усі деталі навчання ви можете дізнатися у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.