7 грудня 2023 року під головуванням Андрія ФЛОРІ, відбулася 28 позачергова сесія Мар’янівської сільської ради.

Дата: 12.12.2023 09:54

Завдяки співпраці депутатського корпусу та Мар’янівського сільського голови були розглянуті усі питання.

На порядок денний сесії було винесено 8 питань. На жаль, не всі були ухвалені.

1) Про стан та заходи з підготовки підприємств, установ, організацій та закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. (РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО)

2) Про виконання бюджету Мар’янівської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року. (РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО)

3) Про виконання бюджету Мар’янівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року. (РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО)

4) Про внесення змін до рішення Мар’янівської сільської ради від 22.12.2022 р. № 540 «Про бюджет Мар’янівської сільської територіальної громади на 2023 рік (1151800000)». (РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО)

5) Про внесення змін до деяких рішень ради. (РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО)

6) Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік. (РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО)

7) Про звіт Мар`янівського сільського голови про роботу виконавчих органів ради. (РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО)

Земельні питання. (РІШЕННЯ ПРИЙНЯТІ, окрім надання дозволу ДП «Ліси України» на розроблення технічної документації із землеустрою)

На початку засідання до Мар’янівського сільського голови та до депутатського корпусу усно звернувся наш односельчанин, військовослужбовець, з проханням про надання коштів на придбання антидронової установки. Допомога військовим під час війни – справа гарна і потрібна. Але при цьому місцеві органи влади мають діяти виключно у правовому полі. Громади можуть передавати кошти установам (організаціям), а саме: центрам комплектування, військовим частинам та іншим силам безпеки й оборони. Для виділення коштів громада повинна мати письмові звернення від військових підрозділів, щоб розуміти, які заходи потрібно.

Мар'янівська сільська рада, діючи згідно із законом, може виділити кошти. Проте придбати антидронову установку чи надати готівку не може, тому що це буде порушення законодавства.

У місцевому бюджеті на 2023 рік, за ініціативи голови громади, Мар'янівською сільською радою на підтримку військовослужбовців, мобілізованих громадян та на потреби ЗСУ було передбачено кошти у сумі 500 000 грн.

Маємо спільну мету - розвиток громади!