Мар'янівська територіальна громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

Долучайтеся до експериментального проєкту та станьте професіоналом своєї справи

Дата: 21.12.2023 10:23
Кількість переглядів: 66

Фото без описуНещодавно стартував експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Цей проєкт дає можливість ветеранам незалежно від рівня їх освіти безкоштовно пройти на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, що є затребувані на ринку праці.

Навчання проводиться за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації і триває до 6 місяців. Для зручності здобувачів освіти залежно від професії доступні кілька освітніх форматів навчання: очна, денна, вечірня, дистанційна, дуальна. Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.

До того ж можна отримати компенсацію витрат на проїзд до місця навчання, проживання та медичний огляд. Якщо ж учасник бойових дій, який має інвалідність внаслідок війни І групи, потребує супроводу до місця профнавчання, людині-супроводжувачу здобувача освіти компенсуються витрати на проїзд.

Фінансування професійного навчання та пов’язаних із ним витрат здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Нагадаємо, що Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984. Роз’яснення окремих положень зазначеного порядку у форматі «Запитання-відповідь» розміщуються на сторінці обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/kocz.gov.ua ) 

Корисна інформація про експериментальний проєкт на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/docs Заявку на навчання можна подати онлайн https://edveteran.dcz.gov.ua/

Вам цікаво, в яких містах є центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості? Наразі такі центри діють у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській, ОдеськійРівненськійСумськійХарківській та Полтавській областях. 

Запрошуємо учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни скористатися можливістю отримати нові знання та долучитися до розбудови нашої незалежної України. Є питання щодо організації професійного навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано