Дата: 05.01.2024 15:29

Фото без описуОперативна інформація про складні погодні умови на Кіровоградщини (І рівень небезпечності, жовтий)

🔸7-9 січня на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: протягом доби 7 січня - дощ з переходом у мокрий сніг та сніг, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Температура повітря впродовж доби від 4° морозу до 1° тепла.

🔸8-9 січня очікується помірний, місцями значний сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця, снігові замети. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Передбачається подальше зниження температури вночі
до 8-13° морозу, вдень до 4-9° морозу.

🔴Такі погодні умови призведуть до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, та відключення населених пунктів від енергопостачання.