Як вирощувати та доглядати за квітами: що треба знати й де навчитися?

Дата: 04.01.2024 15:29

Ви отримуєте задоволення від догляду за квітами та бажаєте дізнатися більше про їх види, особливості догляду за ними, боротьбу зі шкідниками? Курси цільового призначення за напрямком «Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт» стануть для вас чудовим стартом у сферу флористики.

Отримати нові знання пропонують на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Лише за 2 тижні ви отримаєте всю необхідну інформацію стосовно агротехніки вирощування квіткових культур, облаштування газонів; навчитеся організовувати територію квіткового господарства; опануєте види квіткового оформлення тощо.

Навчання стартує 22 січня 2024 року.

Цікаво? Тоді будуйте плани на майбутнє вже зараз! За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Для зв’язку також пропонуємо номер телефону (044) 244 94 92 або наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF