ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 19.02.2024 16:48

Фото без описуВідбулись зміни до постанови КМУ “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” №332 від 20 березня 2022 року.

Для цього всім внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані на території Мар’янівської сільської ради, необхідно протягом лютого-березня 2024 року звернутись до відповідних старостинських округів та с. Велика Виска (приміщення будинку культури).

Кожному заявникові при собі мати свої документи та членів родини на яких вона отримує виплати, а саме:

- паспорт;

- ідентифікаційний код (за наявності);

- довідку про облік внутрішньо переміщеної особи;

- свідоцтво про шлюб (за наявності);

- свідоцтво про народження дитини;

- реквізити з банку (рахунок);

- довідка про навчання дітей (школа або інший навчальний заклад, обов’язково);

- довідка з місця роботи (обов’язково);

- довідка з центру зайнятості про облік, як безробітна або особа яка в пошуках роботи (обов’язково).

Автоматично виплата продовжується без переоформлення:

- для пенсіонерів, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9 444 грн;

- осіб з інвалідністю I чи II групи, дитині з інвалідністю віком до 18 років, дитині, хворій на тяжкі перинатальні ураження нервової системи;

- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа віком до 23 років, зокрема таким, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, а також батькам- вихователям і прийомним батькам.

Телефони для довідок:

Оникієвський старостинський округ: