Дата: 01.04.2024 16:51

Шановні батьки!

Відділ соціального захисту населення пропонує вам розглянути варіанти направлення ваших діточок на реабілітацію в реабілітаційні установи та заклади охорони здоров’я, з переліком яких можна ознайомитись на веб-сторінці Фонду соціального захисту інвалідів ispf.gov.ua (в розділі «реабілітація дітей з інвалідністю» à «перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я»).

Для цього вам необхідно звернутись у відділ соціального захисту населення Мар’янівської сільської ради, де ви отримаєте консультації та супровід в організації процесу оформлення відповідного пакету документів.

Для пришвидшення процесу формування пакету документів, звернувшись у відділ соціального захисту, вам при собі необхідно мати:

• паспорт громадянина України одного з батьків чи законного представника дитини;

• свідоцтва про народження та/або паспорт (за наявності) дитини;

• облікову картку платників податків заявника та дитини (за наявності);

• індивідуальної програми реабілітації, що видана ЛКК лікувально-профілактичного закладу;

• виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого.