У Вас є можливість безкоштовно направити Ваших діточок на оздоровлення та відпочинок в дитячих оздоровчих таборах «Артек» в Пущі Водиця Київської області та в селі Березники Закарпатської області на 2024 рік.

Дата: 25.03.2024 16:39

Фото без описуШановні батьки, якщо Ви виховуєте дітей віком від 7 до 18 років, які потребують особливої уваги та підтримки, а саме:

• діти-сироти та позбавлені батьківського піклування;

• діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

• діти загиблих (померлих) Захисників України;

• діти з інвалідністю, які здатні до самообслуговування;

• діти учасників бойових дій;

• діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;

• діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

• рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

• постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи та постраждалі внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

• діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи;

• учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;

• діти, які перебувають на диспансерному обліку;

• талановиті та обдаровані діти.

При умові: перевезення дітей до оздоровчого табору та у зворотному напрямку батьками самостійно та, якщо у вашої дитини немає протипоказань за станом здоров’я.

Для цього Вам необхідно звернутись у відділ соціального захисту населення Мар’янівської сільської ради за адресою: с. Велика Виска, вул. Центральна, 84, та при собі мати наступні документи:

• паспорт, код одного з батьків;

• паспорт, код, свідоцтво про народження дитини;

• довідка про навчання дитини;

• документ що посвідчує пільгову категорію дитини;

• довідку про склад сім’ї;

• карта щеплень.