Дата: 29.03.2024 14:01

Фото без описуМиколаївська міська рада оголосила відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію з реконструкції пологового будинку № 3 в перинатальний центр за адресою: вул. Київська, 3, м. Миколаїв, замовником будівництва якого є департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради.

Термін реєстрації учасників на відкритого конкурс триватиме до 05 травня 2024 року.

Реєстрація та умови конкурсу року знаходиться за посиланням: http://surl.li/rzkek

Кваліфікаційний рівень потенційних учасників конкурсу:

- Фахівці з кваліфікаційним сертифікатом за спеціалізацію «Архітектурне об’ємне планування»;

- Авторські колективи, у складі яких є фахівець з кваліфікаційним сертифікатом за спеціалізацію «Архітектурне об’ємне планування».

У разі участі авторського колективу заяву на участь у конкурсі заповнює фахівець з кваліфікаційним сертифікатом. Він може не бути головою авторського колективу.

Отримання учасниками конкурсної документації та початок проєктування розпочинається з 06.05.2024 року.