Про початок вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 08.05.2024 10:34

Фото без описуПовідомляємо Вас, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30 квітня 2024 року № 251 «Про організацію заходів з проведення весняної кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2024 році», з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2024 рік, в другій половині травня 2024 року планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з урахуванням Закону України від 24.02.2022 № 2102 ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». Кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитись наземним розподілом принад, які містять високоімунну, безпечну вакцину.

Звертаємось до Вас із порозумінням віднестись до даного заходу та при виявленні приманок не брати їх руками, не переносити та не руйнувати.