Мар'янівська територіальна громада
НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОН

Чи є об’єктом оподаткування сума коштів, яка сплачена резидентами – ЮО чи ФО навчальному закладу за навчання дитини з малозабезпеченої родини?

Дата: 27.05.2024 15:18
Кількість переглядів: 20

 

Фото без опису

 

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п.п. «є» п.п. 170.7.4 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями не включається до оподатковуваного доходу цільова благодійна допомога, що надається резидентами – юридичними чи фізичними особами у будь – якій сумі (вартості) навчальному закладу у вигляді плати за навчання або за надання додаткових послуг з навчання особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю або дитини, в якої хоча б один із батьків є особою з інвалідністю; дитини-сироти, напівсироти; дитини з багатодітної чи малозабезпеченої родини; дитини, батьки якої позбавлені батьківських прав.

 

https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27453

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано