Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області інформує

Дата: 06.08.2024 09:58

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області (далі – РФПП) інформує про старт 2-ї хвилі конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність в громадах Кіровоградської області. Фінансування через РФПП надається:

На зворотній основі – безвідсотково терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування:

до 500 тис. грн. – для діючого бізнесу;

до 100 тис. грн. – для новоствореного підприємства чи ФОП (стартап).

На безповоротній основі – на часткову компенсацію банківських відсотків за кредитами, отриманими на інвестиційні цілі, у розмірі до 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн./рік.

Завершення конкурсу – 30 серпня 2024 року.